Bed Time Chit Chat - Kotak

Monday, October 01, 2012 0 comments
R: Mommy ... Nanti kan kita pergi tgk ada 1 tempat ni...speciallll
M: Mana?
R: Jauh, semua org Islam pergi sana...Ayyan pun nak pergi sana...
M: ohh ok2
R: Nanti kita pergi sesama ok! Janji...
M: InsyaAllah, kita pergi..
R: nnt Rayyan besar kita pergilah
M: Rayyan nanti keje, dpt duit, kita pergi la...
R: Mommy tau ke kat sana ada kotak besarrrrr (dgn tangan2 dia skali- expressive kan)
M: Ye, kotak tu namanya Kaabah
R: ha... Itu la Ustazah cakap...mommy pergi sana jauh kan? Naik flight kan?
M: Yup :) kena kumpul duit....
R: ehhhh xyah, naik kpl terbang xyah duit, bawa je passport. Mommy daddy ada passport??
M: Ya lah...
R: haaaa....kalau mcm kita boleh la pergi :)

How I wish it was that simple kan nak g sana sayang...tp takpa, nanti kita pergi and lawat Tanah Suci Kota Mekah


Sent from my BlackBerry® Smartphone

0 comments:

Post a Comment

Search

ShareThis

Blog archive


storiesnhushhushbyZaiGeem
 

©Copyright 2011 stories and hush hush | TNB